• نشانی: رشت،پل بوسار، خ بوسار،بعد آزمایشگاه آشتیانی، ساختمان جهان، پلاک ۵۲، واحد ۳
تلفن :  01332129118

درباره ما

فیزیوتراپی پرانا در رشت

چرا فیزیوتراپی پرانا بهترین فیزیوتراپی در رشت است؟

این کلینیک فیزیوتراپی همواره سعی بر این دارد که با امکانات و تجهیزات و فیزیوتراپیست های مسلط رضایت مراجعین خود را فراهم کند. بدین معنی که فیزیوتراپی پرانا سعی میکند بهترین خدمات را با توجه به شرایط حاد و یا غیرحاد بودن بیمار از نظر جسمی و روانی انجام دهد. فیزیوتراپی پرانا سعی میکند با درمان های دستی و ورزش همراه با دیگر مدالیته های درمانی برای بیماران بهترین روش درمانی را حاصل کند تا بیماران پس از آن دوره بازگشت درد را تجربه نکنند.

فیزیوتراپی پرانا چند سال سابقه کار دارد؟

فیزیوتراپی پرانا 2 سال است به دست خانم بالوندی افتتاح شد که ایشان 14 سال سابقه کاری موفق در تهران داشته و یکی از بهترین فیزیوتراپیست ها می باشند.

فیزیوتراپی خوب در رشت به چه معنی است؟

یک کلینیک فیزیوتراپی خوب همواره سعی بر این دارد که با توجه به شرایط جسمی و مالی و ذهنی بیمار به او یک دوره درمانی کامل ارائه کرده همواره او را مورد توجه قرار داده و به بیمار توصیه های حین درمان و پس از درمان را داشته باشد. یک فیزیوتراپی خوب در رشت برای شما علاوه بر تجهیزات بایستی به صورت کامل شما را مورد معاینه قرار داده و درمان شما را به صورت کامل برای شما بیان کرده و تمامی موارد را به دقت برای بیمار انجام دهد.

فیزیوتراپیست خوب کیست؟

فیزیوتراپیست خوب کسی است که توجه کامل به بیمار داشته باشد و به صورت حرفه ای بتواند به درمان بیمار بپردازد.

درباره فیزیوتراپی پرانا

پرانا در ابتدا مفهومی بود در ذهن ما، مفهومی كه به دنبال قالبی می‌گشت تا شكل پيدا كند. مفهومی كه سنگ بنايش بر عشق و كمك رسانی استوار بود. اين بود كه بعد از چهارده سال تجربه درمان در منطقه يك و چهار تهران و با كوله‌باری از مهر و لطف درمان ­جويان وفادار خود كه امروز به دوستان قديمی ما تبديل شده‌اند از تخصص، حرفه، ذوق و هنرمان بهره گرفتيم تا به پرانا كه خود مفهوم حيات، انرژی و درمان است جان تازه‌ای بدهيم و در فضايی كه عشق، هنر و مهر چاشنی درمان شده‌است به درمان‌جويان عزيز كمك كنيم و تجربه و دانشی را كه در طی سال‌ها به دست آورده‌ايم اين‌بار در توسعه فرهنگ سلامت شهر زيبای رشت و با مردمان خون‌گرم و صميمی اين ديار به اشتراك بگذاريم.

اميدواريم در آينده‌ای نزديك با معرفی لايف استايل پرانيك كمتر شاهد آسيب‌های جدی باشيم و خدمات خود را در قالب درمان‌های پيشگيرانه و حمايتی عرضه كنيم.

برترین خدمات را با پرانا تجربه کنید

برخی از خدمات ما

هدف ما نتيجه خوب در درمان و رضايت كامل درمان­‌ جويان عزيز است. سعی كرده‌ايم اين هدف رابا بالا بردن تخصص و تجربه در زمينه های مختلف از جمله درمان‌های دستی و سوزن خشك و بكارگيری تكنيك‌ها و تجهيزات درمانی مدرن، صرف وقت و توجه ويژه با پيگيری و مداومت در درمان هر درمانجو، ارتباط صميمانه با درمان­جويان، ايجاد فضايی دلپذير و روحيه‌بخش در مكانی با دسترسی آسان و كم ترافيك و نيز جزييات ديگری كه بسيار به آن توجه شده است، به دست آوريم، تا به اين شكل علاوه بر سرعت بخشيدن به روند بهبودی شما، نقش خود را هرچند كوچك در بهتر شدن حال انسان‌ها و جهان ايفا كرده باشيم.

فیزیوتراپی پرانا

فیزیوتراپی پرانا play
ویژگی های ما

نمونه‌هایی از ویژگی‌های برتر
کلینیک فیریوتراپی پرانا

پزشکان متخصص

شبکه ارتباطی وسیع ما با همه متخصصان شما را از
مراجعه مکرر به پزشکان مختلف بی نیاز می‌کند.

اورژانس ۲۴ ساعته

ما در تمام ساعات روز و شب پاسخگوی شما هستیم و
نخواهیم گذاشت شما درد را تحمل کنید.

کلینیک مدرن

تمام وسایل فیزیوتراپی در پرانا مدرن و به‌روز است.
ما تمام تلاش خود را برای به‌روز ماندن و بهترین بازده ابزارها انجام می‌دهیم.

    درخواست وقت ملاقات